Adapter Sterowania Kierownicy Citroen C5 Allegro

Adapter Sterowania Kierownicy Citroen C5 Allegro. Zakupiłem na aukcji przyciski z kierownicy, ale okazało się że jest uszkodzona taśma połączeniowa między przyciskami a płytką z rezystorami. Radio citroen oryginalne przerywa co kilka sekund na fm i cd.

Interfejs Adapter do sterowania z kierownicy Citroen C2 C5
Interfejs Adapter do sterowania z kierownicy Citroen C2 C5 from centrumaudio.pl

Sterowanie kierownicy najnowsze ogłoszenia na olx.pl. Newsletter, wiadomości sms) przez grupę olx sp. Wszystkie funkcje radia działają sterowanie w.

Adaptery Da Się Połączyć Ze Wszystkimi Modelami Radyjek, Które Posiadają Wejście Na Sterowanie Z Kierownicy, Takie Złącza Posiada Około 99% Modeli Dostępnych Na Rynku, M.

Radość zakupów i 100% bezpieczeństwa dla każdej transakcji. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Sterowanie kierownicy c4 picasso 966249938xt.

Radość Zakupów I 100% Bezpieczeństwa Dla Każdej Transakcji.

Wyrażam zgodę na używanie przez grupę olx sp. Zakupiłem na aukcji przyciski z kierownicy, ale okazało się że jest uszkodzona taśma połączeniowa między przyciskami a płytką z rezystorami. Opel meriva a przycisk sterowanie kierownicy 05r.

Citroen C1 C2 C3 C4 C5 Na Kierownice Perforowany.

Z o.o., podmioty powiązane i partnerów. Wszystkie funkcje radia działają sterowanie w. Adapter sterowania nowym radiem przyciskami przy kierownicy.

Newsletter, Wiadomości Sms) Przez Grupę Olx Sp.

Auto o takiej mocy osiąga prędkość 100 km/h w 8,6 s., a maksymalna prędkość to 245 km/h. Jeśli po wymianie fabrycznego radia samochodowego na niefabryczne (pioneer, sony, jvc, kenwood, clarion, alpine, itp.) przestały działać przyciski przy kierownicy do obsługi radia. Kupiłem podobne ale na cd i po podłączeniu efekt jest taki że muzyka obojętnie czy z radia czy z cd przerywa co parę sekund na ułamek sekundy i później dalej gra.

Hej, Miałem W Mojej Xsarze Ii Stare Radio Na Kasety Oryginalne Sterowane Przy Kierownicy.

Witam, czy mógłby ktoś mi poradzić (linki mile widziane np z allegro.) chciałbym wymienić radio w aucie. Zachowuje funkcje sterowania nowym, niefabrycznym radiem z fabrycznego pilota przy kierownicy. Adapter do sterowania z kierownicy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *