Amortyzator Ukladu Kierowniczego Mercedes W202

Amortyzator Ukladu Kierowniczego Mercedes W202. Amortyzator układu kierowniczego swag 10520003 w ofercie, wśród miliona części samochodowych w sklepie motoryzacyjnym milionczesci.pl Mi mechanik mówił że w 124 są 2 rodzaje przekładni, jedne mniejsze ich numer zaczynają się od 190 a drugie większe montowane do mocniejszych silników, numer zaczyna się od 124.

Pompa wspomagania Mercedes E w124, C w202, CLK C208, SL from sprzedajemy.pl

Najlepsze oferty w atrakcyjnej cenie. Mi mechanik mówił że w 124 są 2 rodzaje przekładni, jedne mniejsze ich numer zaczynają się od 190 a drugie większe montowane do mocniejszych silników, numer zaczyna się od 124. Podobno są wymienialne między sobą, ale ze względu na mniejsza wytrzymałość nie polecał montować małej w miejsce dużej.

Najlepsze Oferty W Atrakcyjnej Cenie.

Essirs, jeżeli chodzi o wymiane amortyzatora (tego przy drazkach ukladu kierowniczego). Pełna lista prouktów w kategorii amortyzator układu kierowniczego, strona 1. Amortyzator układu kierowniczego swag 10520003 w ofercie, wśród miliona części samochodowych w sklepie motoryzacyjnym milionczesci.pl

« 1 2 3 ».

Mi mechanik mówił że w 124 są 2 rodzaje przekładni, jedne mniejsze ich numer zaczynają się od 190 a drugie większe montowane do mocniejszych silników, numer zaczyna się od 124. Radość zakupów i 100% bezpieczeństwa dla każdej transakcji. Podobno są wymienialne między sobą, ale ze względu na mniejsza wytrzymałość nie polecał montować małej w miejsce dużej.

Zobacz Amortyzatory Układu Kierowniczego W Układ Kierowniczy Z Kategorii Części Samochodowe Na Allegro.pl.

/8, /8 coupe, coupe, heckflosse, klasa s, klasa s coupe, kombi kombi, pagode,. Darmowa dostawa, pomoc w dopasowaniu części. Diagnoza sworzen wahacza do wymiany plus do tego amortyzator ukladu kierowniczego.

Postawilem Autko Do Mechanika Po Jakis 2 Godzinach Auto Bylo Gotowe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *