Blokada Biegów 1 W Honda Civic

Blokada Biegów 1 W Honda Civic. Od objawów przez wyjmowanie skrzyni z samochodu do naprawy i ponownego zamontowania w samochodzie. Ma chronic niby przed z byt wysokimi obrotami.

Honda Civic viii ufo w całości na czesci Warszawa from sprzedajemy.pl

Serwisowane w aso honda do 2017r (ost serwis 129 tys km), potem w niezależnych serwisach. Czarny honda civic 1.8 vtec sport, manualna skrzynia biegów, 140 km / 104 kw, benzyna, co2: Montaż w samochodzie blokady na skrzynię biegów jest rekomendowany między innymi przez.

Cos Mi To Sciema Jakas Pachnie.

Klimatyzacja sprawna, bardzo dobrze działa. Serwisowane w aso honda do 2017r (ost serwis 129 tys km), potem w niezależnych serwisach. Od objawów przez wyjmowanie skrzyni z samochodu do naprawy i ponownego zamontowania w samochodzie.

104 Kw (141 Km) Rodzaj Paliwa:

Wysoka skuteczność zabezpieczenia do hondy. 0, automatyczna skrzynia biegów cvt Przebieg na dzień publikacji ogłoszenia wynosi 257 354 km.

3.8 Litra (Powinieneś Kupić 4 Litry Oleju Na Wymianę Lub Jeszcze O Litr Więcej Żeby Mieć W Zapasie Na Ewentualne Późniejsze.

Auto w bardzo dobrym stanie. Honda civic 1.5 benzyna automatyczna skrzynia biegów cvt wersja prestige. Dodam że kilka dni temu samochód był w warsztacie i były wymienione klocki hamulcowe i przetoczone tarcze poza tym.

Nie Można Wtedy Przekręcić Kluczyka Tylko Trzeba ,,Pomachac Kierownica Na Bodajze 1 Albo 2 Stopniu Przekręcenia Kluczyka.

Bardzo niski przebieg, zadbane wnętrze oraz lakier. Wygląda i jeździ bez zarzutu. 3.4/5 ( 5 głosów) lata produkcji:

Niebieski Honda Civic 1.5 Vtec Sport, Manualna Skrzynia Biegów, 182 Km / 134 Kw, Benzyna, Co2:

Podczas uruchamiania silnika dźwignia musi znajdować się w pozycji parkowania (p) lub neutralnej (n). Albo jakies zabezpieczenie co niby jest montowane w hondach. Olej do automatycznej skrzyni biegów.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *