Bmw 3 Świeci Kontrolka Niezapiętych Pasów

Bmw 3 Świeci Kontrolka Niezapiętych Pasów. Wiec może teraz jest już w porządku, bo uklad testuje sie przy starcie i nie wykrywa już nieprawidłowosci a jeśli po chwili zapala sie jeszcze raz kontrolka to może jest to wynikiem zapisanego błędu. Przez natek » 20 gru 2009 11:26.

Bmw e87 brak zapłonu 00A114 ELV 00A103 EWS naprawa from elektronikabmw.pl

Witam, czy może ktoś sprawdzić po vin czy mam funkcję sygnalizowaniu o niezapiętych pasach? Nie wiem, jakiego masz outbacka, ale w my05 wystarczy po włączeniu zapłonu ~30x zapiąć pasy i je rozpiąć w czasie ~ 30 sekund. Stałem się posiadaczem auta z 4ema pierścieniami jakieś dwa miesiące temu.

Kontrolka I Sygnał Zapięcia Pasów.

Na końcu pas musi być odpięty. Może to potrwać kilkadziesiąt sekund. [e60] 530d błąd poduszki i pasów.

Otóż Podczas Jazdy Czasami Pojawia Się Kontrolka Pasów(Są Zapięte) I Dwa Razy Brzęknie, A Potem Się Wyłącza Sama.

Proszę o pomoc czy wystarczy wymienić napinacz czy też. Oprócz tego auto coraz gorzej odpala, wcześniej był problem tylko przy odpalaniu na pół ciepłym silniku(~75stopni), trzeba było dłużej nim kręcić. Jeśli tak to podeślę na priv.

Nawet Gdy Nie Zapnę Pasów To Ona I Tak Się Nie Świeci.

Wiec może teraz jest już w porządku, bo uklad testuje sie przy starcie i nie wykrywa już nieprawidłowosci a jeśli po chwili zapala sie jeszcze raz kontrolka to może jest to wynikiem zapisanego błędu. Nie ma znaczenia czy w tym czasie zapnę pasy ja lub pasażer. Jeżeli poprzedni krok został wykonany odpowiednio, to kontrolka pasów bezpieczeństwa zapali się na 3 sekundy potwierdzając wejście w tryb kodowania.

Jeżeli Poprzedni Krok Został Wykonany Odpowiednio, To Kontrolka Pasów Bezpieczeństwa Zapali Się Na 3 Sekundy Potwierdzając Wejście W Tryb Kodowania.

W samochodzie zapał się błąd poduszki , po diagnostyce komputerowej okazało się ze napinacz pasów. E46 316ti, e87 120d, e83 x3 3.0i, e91 318d, e60 520d, f07 535m xd, jest: Stałem się posiadaczem auta z 4ema pierścieniami jakieś dwa miesiące temu.

974C Unterbrechung Zk1 Z Tego Co Już Się Dowiedziałem Oznacza On Napinacz Pasów W Siedzeniu Kierowcy, Dodam Że Wraz Z Błędem Mimo Zapiętych Pasów Świeci Się Też Kontrolka Niezapiętych Pasów.

Kontrolka raz się świeci raz nie. #1 23 sty 2018 16:43. 974c unterbrechung zk1 z tego co już się dowiedziałem oznacza on napinacz pasów w siedzeniu kierowcy, dodam że wraz z błędem mimo zapiętych pasów świeci się też kontrolka niezapiętych pasów.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *