Brak Oswietlenia W Kabimie Ford Focus C Max 2007

Brak Oswietlenia W Kabimie Ford Focus C Max 2007. Auto otwiera się z pilota normalnie, zapalają się światła wewnątrz, logo forda ale po przekręceniu kluczyka w stacyjce brak jakiejkolwiek reakcji. Po przełączeniu przełącznika na światła mijania nie świecą się z tyłu pozycyjne oraz oświetlenie tablicy rejestracyjnej.

Lampki LED TABLICY Ford Focus Mk2 CMAX 200308 Pń
Lampki LED TABLICY Ford Focus Mk2 CMAX 200308 Pń from autowaldi.pl

Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Centralna skrzynka bezpieczników, przekaźniki zapłonu. Modelu forda są montowane dwie takie same lampki.

Ford Focus Ii Rok Produkcji:

Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Rocznik od 07/2004 do 12/2007. Zamiennik zgodny z ford indeks:

( Ford Focus ) Porady, Problemy Techniczne.

C prąd bezpiecznika w amperach [a] symbol. Zgodnie z nasz ą dewizą zakładającą stały rozwój i doskonalenie naszych produktów, zastrzegamy sobie prawo do dokonywania, w dowolnym momencie i bez uprzedzenia, wszelkich niezbę dnych zmian w zakresie specyfikacji, konstrukcji Centralna skrzynka bezpieczników, przekaźniki zapłonu.

2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011.

Nie świeci się kontrolka świateł mijania (zielona) natomiast światła mijania się. Ford c max skrzynka bezpieczników kabina pasażera czy mógł by mi ktoś podać link(ze zdjęciem opisem) do skrzynki bezpieczników ponieważ szukałem i nie znalazłem na forum znalazłem link do strony serwisowej forda owszem jest tam instrukcja ale skrzynka wygląda inaczej niż w moim fordzie i niema opisane który bezpiecznik za co odpowiada. Lampa podświetlenia tablicy rejestracyjnej led.

Lampka Oświetlenia Tablicy Rejestracyjnej Na Lewą Lub Prawą Stronę.

Brak kontrolek, załączenia pompy paliwa. » 8) całkiem niedziała nawiew dmuchawy pomocy » 9) drgania kierownicy i karoserii ford focus 1.8 1999r » 10) totalny brak mocy w focusie. Auto otwiera się z pilota normalnie, zapalają się światła wewnątrz, logo forda ale po przekręceniu kluczyka w stacyjce brak jakiejkolwiek reakcji.

Po Przełączeniu Przełącznika Na Światła Mijania Nie Świecą Się Z Tyłu Pozycyjne Oraz Oświetlenie Tablicy Rejestracyjnej.

Witam wymieniając żarówki od podświetlenia tablicy wskaźników niepotrzebnie ściągnąłem przednią szybkę i przez nieuwagę przesunąłem. Informacje zawarte w tej publikacji były poprawne w chwili oddawania do druku. Dzień dobry u mnie to samo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *