Budowa Zacisku Hamulcowego Tył Fiat Stilo

Budowa Zacisku Hamulcowego Tył Fiat Stilo. Zacisk hamulcowy dla fiat stilo (192) jest nieodłączną częścią układu hamulcowego. Za 70 pln można już felgę stalową wypiaskować i pomalować.

Tylny układ hamulcowy, naprawa, regeneracja. YouTube
Tylny układ hamulcowy, naprawa, regeneracja. YouTube from www.youtube.com

Mam dwa stilka 3 i 5 drzwiowe. Oś tylna strona prawa : Zacisk hamulcowy tyl fiat stilo bravo 2 prawy lewy.

Wiesz Czemu Kupiłem Drugi, Zresztą Za Smieszne Pieniądze, Chodzi O Unifikację Czesci.

) do zwrotnicy oraz tarczy do piasty do fiata stilo. Śruby do mocowania jarzma zacisku hamulcowego ( na klucz 19 mm. Fiat grande punto po 2007r.

Fiat Bravo Ii Po 2007R.

( fiat stilo ) prowadnice zacisku tył. Cena dotyczy samego piaskowania i malowania, a nie regeneracji , wiec stanowczo dużo. Mocowanie zacisku hamulcowego tył i przód do innych modeli samochodów fiat.

Dorobienie Kluczyka, Pilota, Grotu Do Fiata Stilo.

Za 70 pln można już felgę stalową wypiaskować i pomalować. Sposób działa hamulców tarczowych jest bardzo prosty. Jareq08 właśnie kupiłem zestaw naprawczy,nawet założyłem nową gumkę na prowadnicę,nasmarowałem ale jakoś tak opornie pracowała prowadnica że postanowiłem ją zdjąć.niby się ruszała ale nie tak na luzie jak górna prowadnica.

Używane, Sprowadzone Z Włoch, Nigdy Nie Widziały Soli, Są W Dobrym Stanie, Zdemontowane Z Bezwypadkowego Samochodu.

Ośka zacisku hamulcowego śr 10mm. Zacisk hamulcowy dla fiat stilo (192) jest nieodłączną częścią układu hamulcowego. Cena podana jest za komplet na dwie strony.

Przy Zakupie Większej Ilości Śrub Cena Do Negocjacji.

Oś tylna strona prawa : Dorobienie wkładki zamka, stacyjki do fiata stilo. Dlatego warto pamiętać, że lekceważenie terminów eksploatacji tej części oraz poleceń o jej wymianie, które zawsze są zapewnione przez producentów, może nieco.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *