Czensci Dosamochodu Mercedes Sprynter 313 Cdi Tarcze Do Tylu

Czensci Dosamochodu Mercedes Sprynter 313 Cdi Tarcze Do Tylu. Komputer noe pokazuje zadnych bledow tylko zapala sie blad jak gasnie. Radość zakupów i 100% bezpieczeństwa dla każdej transakcji.

Tarcze Hamulcowe 2Szt Mercedes Sprinter 4-T 412 D Za 328,10 Zł Z Raba Wyżna – Allegro.pl – (10191266057) from allegro.pl

Radość zakupów i 100% bezpieczeństwa dla każdej transakcji. Drzwi przesuwne prawe dla mercedes sprinter 3t 311 cdi 16v z czerwiec 2005 diesel, 2 148 cc, 80 kw, bus, szyba: Najwięcej ofert w jednym miejscu.

Nie Jesteś Pewien Czy Części Będą Pasowały?

Sprinter posiada hak wiec mozna ciągnąć przyczepę. Największy serwis z ogłoszeniami motoryzacyjnymi w polsce Nasi konsultanci są do państwa dyspozycji w godzinach:

Drzwi Przesuwne Prawe Dla Mercedes Sprinter 3T 311 Cdi 16V Z Czerwiec 2005 Diesel, 2 148 Cc, 80 Kw, Bus, Szyba:

Radość zakupów i 100% bezpieczeństwa dla każdej transakcji. Komputer noe pokazuje zadnych bledow tylko zapala sie blad jak gasnie. Z pewnoscia jeszcze komus posłuży.

Lampy Z Tylu Założone Ledowe, Z Przodu W Dobrym Stanie.

Najwięcej ofert w jednym miejscu. Zobacz łożyska i piasty kół w układ zawieszenia z kategorii części samochodowe na allegro.pl. Części samochodowe, zamienne nowe i używane na allegro.pl.

W Anonsach Lokalnych Znajdziesz Skrzynie Biegów Do Różnych Modeli Aut, Sprzęgła, Przeguby, Osłony Itd.

Caly silnik jest wymieniony wraz z ukladem wtryskowym oraz pompa. To pukanie to pompa paliwa , powtarza się bo te ogrzewania po nieudanym starcie próbują jeszcze raz. Problem powstal po spaleniu komputera wczesniej bylo wszystko ok.

Mercedes Sprinter 2,2 313 Cdi 2000R.

Napisz czy zaczyna odpalać(charakterystyczne huczenie płomienia) a potem gaśnie, czy wcale nie odpala i jeszcze jaki to jest dokładnie agregat. Radość zakupów i 100% bezpieczeństwa dla każdej transakcji. Filtr paliwa wymieniony uklad paliwowy ok wszystko sprawdzone.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *