Czujnik Temperatury Ford Galaxy 1.9 Tdi

Czujnik Temperatury Ford Galaxy 1.9 Tdi. Forum ford club polska sprawdzenie numeru vin. Pytam dlatego iż wskazówka temperatury na desce rozdzielczej zachowuje się jakby była pijana i non stop pokazuje co innego.potrafię przejechać ok 20 km

Czujnik Temperatury Cieczy Ford Galaxy MK2 Termostat 06A from sprzedajemy.pl

Kupuj w korzystnej cenie czujnik, temperatura płynu chłodzącego dla ford galaxy mk1 (wgr) 1.9 tdi asz 130 km, 2003 w naszym sklepie online możesz tanio kupić czujnik temperatury chłodnicy chłodnica silnika, góra, na dole, pompa wodna, przed chłodnicą, przewód do zaworu agr, termostat, z obu stron, z przodu, z tyłu i inne Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Przedmiotem sprzedaży jest część używana, z demontażu.

Octavia 1.9 Tdi 90 Km Czujnik Temperatury.

Oryginalny galaxy mk2 1.9 tdi czujnik temperatury 3m3919369.oddam za grosze oryginalny galaxy mk2 1.9 tdi czujnik temperatury 3m3919369. Domyślam się, że to będzie czujnik poziomu płynu w zbiorniczku, ale po odłączeniu wtyczki. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!

Posiadam Galaka 1.9 Tdi 130 Km Z 2004 Roku I Ma Pytanko Gdzie Znajduje Się Czujnik Temperatury I Termostat.

I zaraz po takim zadławieniu na chwile skoczy obrót do 1000. Przedmiotem sprzedaży jest część używana, z demontażu. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!

Pois A Alguns Dias Reparei Que A Minha Subia Até A Ultima Letra Que Aparece, Mas Como Eu Não Andava Com Esta Carrinha Não Sei Se Aquilo É Normal Ou Não, Pois Por Muito Que Ande Com Ela Não.

Witam.ford galaxy 99r z 1.9 tdi 110km. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Witam, mam podobny problem w moim galaxy 1,9 tdi.

Brak Sterowania Przekaznika Swiec Zarowych.,Prawdopodobnie Czujnik Temperatury Cieczy Chłodzącej.

W 1,9 tdi 115km ford galaxy Pytam dlatego iż wskazówka temperatury na desce rozdzielczej zachowuje się jakby była pijana i non stop pokazuje co innego.potrafię przejechać ok 20 km Najlepsze oferty do czujnik, temperatura zewnętrzna dla ford galaxy mk1 (wgr) mpv 1.9 tdi olej napędowy 115 km.

Posiadam Wszystkie Części Do Tego Modelu.

Może ktoś posiada jakiś zdjęcia poglądowe. Zaczynając od tego że jak jest zimno to ciężko odpala. Kupuj w korzystnej cenie czujnik, temperatura płynu chłodzącego dla ford galaxy mk1 (wgr) 1.9 tdi afn 110 km, 1997 w naszym sklepie online możesz tanio kupić czujnik temperatury chłodnicy i inne

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *