Dedykowane Pokrowce Na Siedzenia Suzuki Grand Vitara

Dedykowane Pokrowce Na Siedzenia Suzuki Grand Vitara. Pokrowce szyte na miarę suzuki grand vitara 2 z serii elegance zarówno precyzyjnie zaprojektowano jak i wykonano, dzięki czemu są w 100% dopasowane do danego modelu samochodu. Wyprodukowane w polsce pokrowce samochodowe na siedzenia suzuki grand vitara , duży wybór pokrowców na przednie fotele z certyfikatem air bag.

POKROWCE SAMOCHODOWE do Suzuki Grand Vitara I II
POKROWCE SAMOCHODOWE do Suzuki Grand Vitara I II from archiwum.allegro.pl

W standardzie dostajesz praktyczne rozwiązania, świetne materiały i dodatki oraz precyzję wykonania. Materiały użyte do produkcji tego pokrowca laminowane są 2. Pokrowce samochodowe suzuki grand vitara ii roczniki:

Pokrowce Miarowe Na Fotele Suzuki Grand Vitara Ii.

Pokrowce przystosowane do foteli z bocznymi poduszkami powietrznymi (posiadają atest pimot) wykonane z dzianiny welurowej we wzorze 1 i 2, żakard we wzorze 3, oraz poliestrowej,laminowane grubą pianką poliuretanową. Materiał ten jest trwały i nieprzemakalny. Airmesh), oraz tapicerskiej dzianiny poliestrowej w bocznych częściach pokrowca.

Wykonano Je Z Wysokiej Jakości Weluru (Wzory P1, P2) Lub Żakardu (Wzór.

Wyprodukowane w polsce pokrowce samochodowe na siedzenia suzuki grand vitara , duży wybór pokrowców na przednie fotele z certyfikatem air bag. Pokrowiec na fotele samochodowe comfort. Pokrowce samochodowe materiałowe draft line wykonane są z wysokiej jakości dzianiny tapicerskiej.

Pokrowce Miarowe Na Fotele Suzuki Grand Vitara Ii.

Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Dzięki temu siedzenia zachowują pełną użyteczność i oryginalny kształt. Materiał na pas środkowy jest trwały i łatwy w utrzymaniu czystości.

Komplet Pokrowców Szytych Na Miarę Do Auta:

Przednia część pokrowców w całości laminowana jest 3mm pianką poliuretanową, zapobiegającą przesuwaniu się pokrowców względem foteli, zaś elastyczny. W standardzie dostajesz praktyczne rozwiązania, świetne materiały i dodatki oraz precyzję wykonania. Zestaw pokrowców na fotele samochodowe dedykowanych do:

Suzuki Alto, Suzuki Baleno, Suzuki Grand Vitara, Suzuki Ignis, Suzuki Jimny, Suzuki Kizashi, Suzuki Liana, Suzuki Maruti, Suzuki Samurai, Suzuki Splash, Suzuki Swift, Suzuki Sx4, Suzuki Vitara, Suzuki Wagon R+.

34,90 zł x 11 rat. Pokrowce samochodowe suzuki grand vitara ii roczniki: Materiały użyte do produkcji tego pokrowca laminowane są 2.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *