Demontaż Zbiornika Paliwa Fiat 126P

Demontaż Zbiornika Paliwa Fiat 126P. Gdy zatankuje sobie za 30zl wszystko ok ale jak naleje do pelna to zostawia plamy i spalanie wychodzi kolo 10l na 100 to raczej dzora w baku czy jest tam cos. Sa jakies w tym trudnosci?

POMPA PALIWA MALUCH FIAT F 126P STD Fl El 4392833 from allegro.pl

Nowy zbiornik paliwa 1 szt + czujnik poziomu paliwa z przelewem 1 szt + uszczelka czujnika 1 szt do: Sa jakies w tym trudnosci? Maluch nowy.witam mam do sprzedania zbiornik paliwa do fita 126p, wysyłka za pobraniem gratis.

22,90 Zł X 10 Rat Raty Zero Szczegóły W Ofercie.

Wzmocnienie podlogi fiat 126p zewnetrzne tyl przod 5szt. Książka zawiera ocenę stanu technicznego, sposoby rozpoznawania typowych niedomagań, demontaż, naprawę i montaż poszczególnych części, mechanizmów i zespołów wszystkich modeli i wersji samochodów. W jakich czasach ja żyję, w internecie jest wszystko, a oni nie wiedzą jak zdjąć zbiornik.wystarczyło wklepać w google ursus c360 zbiornik paliwa i widać jak byk 4 śruby od spodu.

Maluch Nowy.witam Mam Do Sprzedania Zbiornik Paliwa Do Fita 126P, Wysyłka Za Pobraniem Gratis.

Wzmocnienie podłogi fiat 126p tył zewnętrzne lewe / prawe. Zbiornik paliwa fiat najnowsze ogłoszenia na olx.pl. Po demontażu wylać co jest w środku.

Z O.o., Podmioty Powiązane I Partnerów.

Polski fiat 126p cult style kamil306 pan i władca dołączył: Fiat 126p korek zbiornika paliwa 1 klucz sprawny.oferuje sprawny korek zbiornika paliwa z 1 kluczykiem do fiata 126p stary typ…. Naprawa samochodów fiat 126p (maluch) modele produkowane od 1973 do 2000 roku książka napraw i instrukcja obsługi samochodu.

Mi Poszło To Sprawnie A Co Do Obejm To Bak Owych Nie Posiada.

Gdy zatankuje sobie za 30zl wszystko ok ale jak naleje do pelna to zostawia plamy i spalanie wychodzi kolo 10l na 100 to raczej dzora w baku czy jest tam cos. Fiat wlew paliwa najnowsze ogłoszenia na olx.pl. Demontaż silnika demontaż i mycie silnika (ii) usuwanie rdzy i konserwacja.

Sa Jakies W Tym Trudnosci?

Newsletter, wiadomości sms) przez grupę olx sp. Podobne tematy do fiat 126p jak sprawdzić czy działa czujnik paliwa. 22,90 zł x 10 rat raty zero szczegóły w ofercie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *