Dołożenie Oryginalnych Czujników Ciśnienia Hyundai

Dołożenie Oryginalnych Czujników Ciśnienia Hyundai. Pasuje do wszystkich rodzajów felg aluminiowych z otworem na zawór 11.3mm. Pozwala to na pominięcie procedury przyuczania auta.

Hyundai Tucson i20 20152019 czujnik ciśnienia opon TPMS from sprzedajemy.pl

Producent czujnika to alligator sens.it®. Dzwonili wczoraj do mnie z salonu hyundaia, że moje auto już przyjechało z fabryki i przy okazji pytałem o zimówki i czujniki ciśnienia. Jest zamiennikiem oryginalnych czujników tpms i posiada identyczny poziom.

Co Prawda Wiele Aut Umożliwia Przyuczanie W Trybie Automatycznym, Jednak Ta Procedura.

Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki programowi ochrony kupujących! Czujniki zazwyczaj ma kolor czarny lub srebrny. Takes just about 5 minutes.we show you how to re.

159,00 Zł 175,00 Zł (Netto:

Przy poniższych modelach umożliwiono tworzenie zamienników (program blank sensor/ prog. Z kolei od 1 listopada 2014 roku obowiązek ten dotyczy wszystkich. Dzwonili wczoraj do mnie z salonu hyundaia, że moje auto już przyjechało z fabryki i przy okazji pytałem o zimówki i czujniki ciśnienia.

A Samochód Ich Dalej Nie Widzi.

Czujniki są doskonałymi zamiennikami dla drogich oryginalnych urządzeń montowanych fabrycznie w aucie. Jest to część zamienna, programowalna i wysyłana jako produkt gotowy do zamontowania. Jest zamiennikiem oryginalnych czujników tpms i posiada identyczny poziom.

Zamów Sprawdzone, Zamienne Czujniki Ciśnienia W Oponach Do Aut Marki Mercedes I Zyskaj Możliwość Zaoszczędzenia Znacznych Pieniędzy.

1 jak sprawdzić czy są, bez zdejmowania opony ? Pozwala to na pominięcie procedury przyuczania auta. Producent czujnika to alligator sens.it®.

Zawór Skręcany Aluminiowy Do Czujników Typu Trw Fixed Angle, Doskonale Nadaje Się Jako Zamiennik Dla Oryginalnych Zaworów.

Czujnik dostarczamy w komplecie z metalowym zaworem w kolorze srebrnym oraz oryginalną dokumentacją techniczną producenta. Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki. Sensor tpms ladnefelgi.pl 433/315mhz srebrny.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *