Hyundai I20 Po Założeniu Instalacji Gacowej Włączył Się Check

Hyundai I20 Po Założeniu Instalacji Gacowej Włączył Się Check. Read gazeta 2015 24 by gazetagazeta.com on issuu and browse thousands of other publications on our platform. Po przejechaniu 20 km zapaliła się kontrolka od silnika.zapala się ona nieregularnie, i w momencie zapalenia silnik odczuwalnie traci moc.

Naprawa I Regulacja Instalacji Gazowej – Zadbaj O To Przed Zimą from www.motofakty.pl

Laikiem samochodowym (choć zagadnienia techniczne, elektryczne i elektroniczne nie są mi obce). Poiadaczem hyundai i20 (rocznik 2017, benzyna 1,25, przebieg ledwie 5000km), 2. Witam, ostatnio podczas jazdy autostradą włączył mi się check engine, a po jakimś czasie auto zaczęło robić się zamulone.

Laikiem Samochodowym (Choć Zagadnienia Techniczne, Elektryczne I Elektroniczne Nie Są Mi Obce).

Read gazeta 2015 24 by gazetagazeta.com on issuu and browse thousands of other publications on our platform. Witam, ostatnio podczas jazdy autostradą włączył mi się check engine, a po jakimś czasie auto zaczęło robić się zamulone. Poiadaczem hyundai i20 (rocznik 2017, benzyna 1,25, przebieg ledwie 5000km), 2.

Po Przejechaniu 20 Km Zapaliła Się Kontrolka Od Silnika.zapala Się Ona Nieregularnie, I W Momencie Zapalenia Silnik Odczuwalnie Traci Moc.

W serwisie po podłączeniu komputera mechanik powiedział że jest uszkodzony czujnik ciśnienia paliwa więc go.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *