Hyundai I30 Kamera Cofania Sie Nie Wlacza

Hyundai I30 Kamera Cofania Sie Nie Wlacza. Dla pewności podłączyłem do kamerki i 6v i 12v. Radio kupiłem bez kabli do kamery tzn:

Hyundai i40 1.7 CRDI Automat Kamera Nawigacja Alufelgi from sprzedajemy.pl

W dzisiejszym artykule pokażę wam jak wykonać hard reset na radiach 2 din z androidem z naszej oferty.może to być pomocne w wielu sytuacjach. Na przejrzenie oczekują zmiany w szablonach lub plikach, które są zawarte na tej stronie. To z pozoru trudne zadanie, jest w gruncie rzeczy naprwadę proste.

Do Maila Dołączyli Zdjęcie Ze Znakiem Wodnym I Opis Urządzenia, Chyba Wszystko Skopiowane Z Allegro.

580×492 pikseli , 420 lini. Hyundai proponuje mi wymianę radia na zestaw multimedialny z kamerą cofania za 3 600 zł z montażem. Niestety nie działa mi kamerka.

Wszystko Działa, Radio Gaśnie Po Wyjęciu Kluczyka Oraz Przełącza Się W Tryb Kamery Cofania Po Wrzuceniu Wstecznego, A Także Dobrze Odczytuje Skręt Kierownicy (Tylko Czarny Podgląd, Ponieważ Nie Mam Podłączonej Kamerki).

To jest wersja przejrzana, która została oznaczona 17 sie 2021. 05 feb 2020, 11:02 instrukcje tagi: Kamera cofania hyundai i30 najnowsze ogłoszenia na olx.pl.

Na Przejrzenie Oczekują Zmiany W Szablonach Lub Plikach, Które Są Zawarte Na Tej Stronie.

Radio kupilem w zeszlym roku ,zamontowalem je samodzielnie kwestia 15 min. Teraz za wymianę kamery cofania wołają 600zł kamera + 450zł wymiana ( nie wiem skąd te ceny, jeśli na stronie hyundai.pl kamera jest w cenie ok 350zł). Newsletter, wiadomości sms) przez grupę olx sp.

W Dzisiejszym Artykule Pokażę Wam Jak Wykonać Hard Reset Na Radiach 2 Din Z Androidem Z Naszej Oferty.może To Być Pomocne W Wielu Sytuacjach.

Wymieniłem w swoim samochodzie hyundai ix35 radio na fabryczne, ale z modelu po liftingowego (oznaczenie radia ac111elee). W dzisiejszym artykule pokażę wam, jak poprawnie podłączyć kamerę cofania do waszego radia 2 din. Hyundai i30 w wersji hatchback mierzy 434,0 cm długości, 179,5 cm szerokości i 145,5 cm wysokości.

Dla Pewności Podłączyłem Do Kamerki I 6V I 12V.

Po pierwsze można uratować w ten sposób samą kamere, a po drugie zapobiega to dostawaniu się wszelkiego typu syfu do wnętrza klapy. Dobrałem się do kamery cofania i widać że poszła po niej woda do wtyczki, zrobiłem z tym. Do kamery 12v wezmę od świateł cofania ale szukam zasilania do wyświetlacza który zamontuję na lusterku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *