Jak Spuścić Paliwo Z Renault Master

Jak Spuścić Paliwo Z Renault Master. Nie łącz na ślepo tylko wyciagaj po jednym i sprawdzaj czy silnik zapala i czy podaje paliwo Może spróbować zamienić wezyki przy filtrze paliwa, wg schematu który znalazłem w internecie powinno być tak:

Renault Master 9ep z winda 750kg, Poznań
Renault Master 9ep z winda 750kg, Poznań from poznan.lento.pl

Gaśnie gdy pedał gazu jest spuszczony. Nie jest to takie proste,najllepiej jak jest najmniej paliwa wtedy zdjąć gumowy wąż z wlewu od dołu,i spuścić ile sie da tym otworem reszte spuściłem wężykiem ale też niedokońca uważaj na przewody paliwowe i na kabel pompki,najlepiej robić w dwóch,może są inne. ( renault master ) jak spuscic paliwo z baku w masterce?

Potrzebny Będzie Kanister Na Spuszczone.

Wto mar 09, 2010 17:07 [r75] jak spuścić paliwo z rovera 75: Następnie bardzo szybko wyciągamy rurkę do połowy z baku, kierując zatkany wylot ku dołowi. Zrobiłem próżnię 45 minut i jeszcze raz wpuściłem czynnik do układu (bez dodawania oleju).

About Press Copyright Contact Us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How Youtube Works Test New Features Press Copyright Contact Us Creators.

Może spróbować zamienić wezyki przy filtrze paliwa, wg schematu który znalazłem w internecie powinno być tak: Wystarczy odkręcić śrubę od koła zębatego pompy założyć klucz na koło pasowe i ruszyć lekko wałem w lewo w prawo żeby zlikwidować naprężenie kół zębatych i to kółko samo zejdzie dodatkowo dodam że nie trzeba zdejmować koła pasowego jak to dużo osób twierdzi. 1:zasilanie z baku 2:powrót do baku 3:wyjście z filtra na zasilanie pompy tandemowej 4:powrót z pompy tandemowej 917551 u mnie paliwo zaczęło lecieć z wężyka nr 2 po przekreceniu zaplonu.

Zlałem Z Niej Cały Olej I Zalałem Jedynie Niecałe 100 Ml Świeżego Oleju.

Gaśnie gdy pedał gazu jest spuszczony. Przewód wkładamy do wlewu dosyć głęboko około 1m nasikamy na pomke i przytykamy przewód na dole palcem tak aby nie pobierało nam powietrza a paliwo, gdy pompka podpomuje puszczamy palec odtykamy przewód znowu naciskamy pomke i tak w kóło aż zassie i poczujemy cisnienie Opel astra 1,7 tds 96r.

Panowie.wszystkim Którzy Radzą Używać Ściągacza Albo Młotka Gratuluję Wiedzy.

Jak spuścić paliwo z baku eiv 2.0t 163km. Nie jest to takie proste,najllepiej jak jest najmniej paliwa wtedy zdjąć gumowy wąż z wlewu od dołu,i spuścić ile sie da tym otworem reszte spuściłem wężykiem ale też niedokońca uważaj na przewody paliwowe i na kabel pompki,najlepiej robić w dwóch,może są inne. Forum użytkowników i miłosników renault clio / thalia.

Ta Blokada To Nic Innego Jak Zawór Zwrotny Zabezpieczający Przed Wylewem Się Paliwa.wystarczy Mocniej Wcisnąć I Blokada Puści Ponieważ Jest To Klapka Z Mocną Sprężyną.

Jeśli włożę wężyk do wlewu, to jest pewna blokada, że wężyk po prostu nie wejdzie. 1 2 3 kluczyk nie powinien być używany do celów innych niż opisane w instrukcji ( renault master ) jak spuscic paliwo z baku w masterce?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *