Kierownica Wielofunkcyjna Chrysler Pacifica Nie Swieci

Kierownica Wielofunkcyjna Chrysler Pacifica Nie Swieci. Samochód według mnie w bardzo dobrym stanie blacharskim i wizualnym jak na 13 latka. ⭕ sprzedam chryslera serbing 2,0 benz.

Chrysler Pacifica 3.5 V6 , GAZ, Automat 9028007089 from archiwum.allegro.pl

⭕ sprzedam chrysler pacifica awd 4.0 2007 r. Lancia voyager 2012 (chrysler, dodge), 295 tys. ⭕ moja lancia pochodzi z tej samej fabryki, co chrysler grand voyager czy dodge grand caravan i poza marką niczym istotnym się nie różni.

Tym Symbolem Wyróżniamy Najlepsze Sklepy W Allegro.

Lancia voyager 2012 (chrysler, dodge), 295 tys. ⭕ moja lancia pochodzi z tej samej fabryki, co chrysler grand voyager czy dodge grand caravan i poza marką niczym istotnym się nie różni. Wersja 5 osobowa więc jest pokaźny bagażnik.

Zapytaj Sprzedającego O Możliwość Prezentacji Wideo.

W samochodzie jest dobry, bardzo żywotny silnik diesla o mocy 163km z pojemności 2,8 litra. Wersja 5 osobowa więc jest pokaźny bagażnik. Wersja 5 osobowa więc jest pokaźny bagażnik.

Chrysler Pacifica 4.0 2007 R 4X4 Z Instalacją Gazową.

⭕ witam, chrysler pacifica, wyprodukowany w 2005r., sprowadzony przeze mnie z usa pod koniec 2013r. ⭕ moja lancia pochodzi z tej samej fabryki, co chrysler grand voyager czy dodge grand caravan i poza marką niczym istotnym się nie różni. ⭕ sprzedam chrysler pacifica awd 4.0 2007 r.

Wersja 5 Osobowa Więc Jest Pokaźny Bagażnik.

Samochód według mnie w bardzo dobrym stanie blacharskim i wizualnym jak na 13 latka. ⭕ sprzedam chryslera serbing 2,0 benz. Możliwość odliczenia vat, do negocjacji, faktura vat.

( Chrysler Pacifica ) Kierownica Wielofunkcyjna Postów Na Stronie:

Kurtyny powietrzne podgrzewane lusterka boczne relingi dachowe wielofunkcyjna kierownica cd elektrycznie ustawiane lusterka poduszka powietrzna pasażera. Sprawny zadbany, klimatyzacja , samochód sprowadzony , wiecej informacji pod tel. Sprawdź więcej ofert dla chrysler pacifica, wielkopolskie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *