Klimatyzacja Multisplit Mitsubishi Mxz-3Ha50 5 Kw

Klimatyzacja Multisplit Mitsubishi Mxz-3Ha50 5 Kw. Compara preturi si oferte actualizate Na objednávku cca 14 dní od úhrady.

Mitsubishi 3Raum Multisplit 2×2 + 5 kW Kliimaanlage from www.temperaturo.com

28db(a) * 5 pri povezavi z enojnim sistemom: Nástěnné jednotky premium v sobě kombinují nejvyšší estetické požadavky s nejnovější inovativní klimatizační technologii. Na objednávku cca 14 dní od úhrady.

Free Shipping For Many Products!

Velmi tichý chod a nízká spotřeba energie činí z těchto zařízení dokonalého společníka do interiéru. Klimatizace kopíruje i význam slova v… Mitsubishi multi split zunanje enote.

Nástěnné Jednotky Premium V Sobě Kombinují Nejvyšší Estetické Požadavky S Nejnovější Inovativní Klimatizační Technologii.

Kompaktní nástěnná jednotka mitsubishi je ideální na úsporné klimatizování malých prostor. Compara preturi si oferte actualizate 28db(a) * 5 pri povezavi z enojnim sistemom:

, Plus Shipping (Spedition) Old Price:

2,5 + 3,5 kw s e e r: • chladiaci výkon pre singlesplit a multisplit jednotky od 1,5 do 5,0 kw, vykurovací výkon od 1,7 do 5,8 kw. 2 229,17 eur bez dph.

Pri Povezavi Z Multi Sistemom (Mxz):

2 x 2,5 kw s e e r: Tvorí ju energeticky úsporný rotačný piestový kompresor s chladiacim výkonom 5,3 kw. Na objednávku cca 14 dní od úhrady.

1,5 + 2,5 + 3,5 Kw S E E R:

Díky svým kompaktním rozměrům je velmi jednoduché ji harmonicky začlenit do jakéhokoli interiéru. • kompaktné nástenné jednotky s klasickým dizajnom, ktorý vyhovuje interiérom s nenápadnejšou, ale elegantnou koncepciou. Notranje enote povezljive z enojnimi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *