Mitsubishi Colt 4 Nie Leci Powietrze Z Nawiewu

Mitsubishi Colt 4 Nie Leci Powietrze Z Nawiewu. Witam stałem sie właścicielem colt a z silnikiem 1.3 z 95 roku przed paroma dniami i mam problem z brakiem nawiew u niedziałajacym oswieleniem wnętrza i przednimi postojówkami. Nissan note 1.4 rok 2007.

BOSCH SERVICE BS CARBELGIUM opinie • Oświęcim, Zaborze from dobrymechanik.pl

Mam problem z nawiewem w nissanie note 1.4 auto jest z 2007 roku, z tego co wszyscy piszą, wynika iż uszkodził się opornik regulacji nawiewu / nawiew działa tylko na 4 biegu/. 1 2 » ciep?e powietrze z nawiewu. Przynajmniej u mnie tak jest i mialem tak rowniez w mitsubishi colt.

Witam Stałem Sie Właścicielem Colt A Z Silnikiem 1.3 Z 95 Roku Przed Paroma Dniami I Mam Problem Z Brakiem Nawiew U Niedziałajacym Oswieleniem Wnętrza I Przednimi Postojówkami.

Czynnik jest wymieszany z olejem smarującym sprężarkę, zapewniając jej odpowiednie warunki. Temperatura na wskaźniku jest 90 stopni i raczej wzrasta w normalnym tempie. Ok 70 stopni następnie jadąć temp jest na poziomie 90 stopni i cały czas na każdym poziomie nawiewu leci zimne powietrze, nie mam.

I Tu Moje Zdziwienie Bo Z Nawiewu Leci Chłodne Powietrze, No Może Delikatnie Ciepłe, Jakby Było Ustawione Może Na 20 Stopni, A Mam Na Hi.

Wymieniłem termostat w samochodzie i dalej to samo, a teraz padł mi pogole nawiem i nie wiem czego się chwycić. Nissan note 1.4 rok 2007. Wstępnie przyglądałem się już zaworowi trójdrożnemu pod maską.

Wszystkie Zarówki Są Dobre Żaden Bezpiecznik Nie Jest Spalony.

Pęd pompuje powietrze do kabiny. Zarówno przed i zaworem węże są gorące. Mam auto z manualną klimą i problem jest taki, że z nawiewów leci tylko zimne powietrze.

Co Znaczy Ze Przeplywa On Przez Nagrzewnice Ale Z Jakiegos Powodu Nie Leci Z Bloku A To Wlasnie Z Bloku Plynie Na Nagrzewnice.

1 2 » ciep?e powietrze z nawiewu. Zdjąłem schowek pasażera i nie mogę nic więcej zrobić, proszę o poradę jak daje postępować, dziękuję za pomoc, pozdrawiam. Mam problem z ogrzaniem kabiny po zagrzaniu silnika leci lekko ciepłe powietrze.

Jeśli Jest Możliwość Zamknięcia Nawiewu I Leci Nadal To Pewnie Skruszyły Się Gąbki Na Klapach W Kierownicy Powietrza I Są Już.

Mitsubishi colt iv [ca1a 1.3] brak nawiewu i kilku innych rzeczy. W związku z tym, że dni co raz zimniejszy przyszła pora na podwyższenie temperatury w aucie. 1 2 » nie możesz pisać nowych tematów

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *