Renault Megane Nie Kręci Rozrusznik

Renault Megane Nie Kręci Rozrusznik. Kręci rozrusznik ale nie odpala. To wykonaj w dwie osoby.

ROZRUSZNIK RENAULT MEGANE II SCENIC II 1.4 1.6 16V from archiwum.allegro.pl

Renault scenic lift 2002 1,6 16v problem polega na tym, że co czwarty, piąty raz gdy chcę go odpalić nie kręci rozrusznik, znaczy po przytrzymanie kluczyka parę sekund słychać jakby chciał. Megane ii phi start nie odpala rozrusznik nie kręci. Renault megane 2 nie kręci w ogóle rozrusznik.

Witam Jak W Temacie Mam Problem Z Odpaleniem Renault Megane Coupe 1.6.

Rozrusznik kręci, pompka paliwa się uruchamia natomiast nie ma iskry na świecach. ( renault scenic ) scenic 2, rozrusznik nie kręci. Auto odpala tylko wtedy gdy podam plus na cpu cewkę rozrusznika, bez tego rozrusznik w ogóle nie kręci!

Rozrusznik Się Nie Kręci, Po Wciśnięciu Przycisku Start Jedynie Co To Wyskakuje Poziom Oleju Ok I Pikanie Ciagłe Słysze Przez Chwile.

Co może być przyczyną takiego stanu rzeczy. Witam moja meganka 1.4 16v (benz) rok 2003 nagle wysiadła.po włożeniu karty kierownica się odblokowuje kontrolki świecą po chwili część gaśnie świeci serwis+stop+ imo przestaje migać (świeci ciągłe) wydaje 2 sygnały dzwiękowe pik pik i włącza się dmuchawa chłodnicy.rozrusznik cisza. Kręci rozrusznik ale nie odpala.

Renault Megane 1.9 D Rozrusznik Nie Kręci Witam.to, Że Megane 1,9D Już Wiemy.

Renault scenic lift 2002 1,6 16v problem polega na tym, że co czwarty, piąty raz gdy chcę go odpalić nie kręci rozrusznik, znaczy po przytrzymanie kluczyka parę sekund słychać jakby chciał. Megane ii phi start nie odpala rozrusznik nie kręci. Renault scenic nie kręci rozrusznikiem.

Nie Mam Innej Możliwości Odpalenia Na Krótko, Rozrusznik Schowany Za Silnikiem, Brak Dojścia.mało Tego Teraz Doszło Jeszcze Lewe Mijania Nie Świeci.

Po prostu skończyły się szczotki. Mam problem ze swoim renault megane classic z 1997,r 1.6 benzyna z gazem. Witam, jestem tutaj nowy więc z góry przepraszam za ewentualne pomyłki.

W Czasie Napraw Nie Lubi Fuszerki.

Na zdjęciu widać transponder czyli pilot radiowy. Przewody z marketu z reguły nadają się tylko do podładowania akumulatora. Rozrusznik nie kręci, słychać tylko przekaźnik rozrusznika, renault megane class możesz na krótko uruchomić silnik rozrusznika, bez automatu ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *