Volkswagen Transporter T4 Drzwi Kierowcy

Volkswagen Transporter T4 Drzwi Kierowcy. Vw t4 transporter klamka drzwi wewn. 16,29 zł x 10 rat raty zero szczegóły w ofercie.

Fotel kierowcy i kanapa przednia VW T4 Transporter
Fotel kierowcy i kanapa przednia VW T4 Transporter from archiwum.allegro.pl

Obserwuj to wyszukiwanie, żeby otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria Vw t4 transporter klamka drzwi wewn. Z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych.

Sprzedam Volkswagen T4 Transporter 2,5 Tdi 88 Km 2002R.

Z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych. Vw t4 drzwi kierowcy najnowsze ogłoszenia na olx.pl. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!

Drzwi Są W Oryginalnym Lakierowaniu, Srebrne I Czarna Perła.

5 osobowy w zabudowie holenderskiej omos. Bez wgnieceń i jakiejkolwiek rdzy. Dane techniczne volkswagen caravelle t4 transporter.

Nigdy Nie Bral Udzialu W Kolizji Drogowej.

Wyrażam zgodę na używanie przez grupę olx sp. Volkswagen transporter o kodzie fabrycznym t4 jest czwartą generacją tego samochodu. Obserwuj to wyszukiwanie, żeby otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria

Cena Za Sztukę 200 Zł.

Vw transporter t4 zamek drzwi przesownych. Pierwszy został wyprodukowany już w 1950 roku i jest to niewątpliwie jedno z najbardziej rozpoznawalnych aut tej klasy z charakterystycznym ogromnych rozmiarów logo volkswagena z przodu. Volkswagen t4 został zaprezentowany w 1990 roku, a generacja ta.

Samochód Kupiłem 2 Miesiące Temu, Głównie Potrzebowałem Go Do Biznesu Przy Choinkach, Po Biznesie To I Samochód Można Sprzedać.

Vw transporter t4 zamek drzwi przesownych. Aktualny przeglad i ubezpieczenie w ciaglym użytkowaniu. Sprzedam, drzwi kierowcy do t4 i do t4 po lifcie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *