Wyrzuca Płyn Chłodniczy Toyota Avensis

Wyrzuca Płyn Chłodniczy Toyota Avensis. Awaria chłodnicy układu recyrkulacji spalin egr jest bardzo dokuczliwa i kłopotliwa dla mechaników. Samochód nie jest stary bo 2007 r, przejechane 81000 km (przebieg oryginalny).

Zacisk Hamulcowy Tył Lewy Toyota Avensis T27 09 NTY from sprzedajemy.pl

A w zbiorniczku jest lekko poniżej l (low). Od pewnego czasu ma problem z układem chłodzenia w moim yarisie, nie dawno auto przestało ogrzewać kabinę i zauważyłem wyciek płynu z pod siln. Zanim jednak udamy się do mechanika, warto spróbować samemu zdiagnozować problem, ponieważ naprawa układu chłodzenia nie musi być skomplikowana.

Jakim Cudem Toyota Avensis Jest Tak Wysoko W Rankingach Bezawaryjności?

Po wstępnych oględzinach wygląda że wyrzuca płyn chłodzacy przez przewód odprowadzający nadmiar płynu,wszystko na około zbiorniczka wyrównawczego jest zachlapane płynem.dodatkowo wytwarza sie dośc duże ciśnienie w zbiorniczku. 2 miesiące temu kupiłem 2 l płynu i już go prawie nie mam w butelce. Tematy o wyrzucanie płynu chłodniczego, fontanna w vento.

Toyota Avensis T25 2006R Po Lifcie.

#4 23 lut 2014 16:24. Wymieniony silnik + pompa wody na gwarancji przes aso przy 114 tys. Zanim jednak udamy się do mechanika, warto spróbować samemu zdiagnozować problem, ponieważ naprawa układu chłodzenia nie musi być skomplikowana.

Mam Się Szykować Na Wymianę Uszczelki Pod Głowicą?

Chodź badający nie był na początku przekonany bo strasznie powoli ten proces zminay koloru płynu postępował, ale jednak płyn zmienił barwę i wyszło ze co2 jest w. Pomimo tego, że od wymiany silnika samochód przejechał tylko 66 tys. A w zbiorniczku jest lekko poniżej l (low).

Wyrzuca Płyn Chłodniczy Przez Wężyk, Przy Odkreconym Zbiorniku Płyn Bulgocze I Paruje, Wydaję Mi Się, Że Czuć Spaliny.

Od pewnego czasu ma problem z układem chłodzenia w moim yarisie, nie dawno auto przestało ogrzewać kabinę i zauważyłem wyciek płynu z pod silnika okazało się z opaska przy webasto się poluzowała po usunięciu usterki odpowietrzyłem układ i od tego czasu nie mogę opanować sytuacji. Ciężko mi powiedzieć ile płynu wypluło. Samochód nie jest stary bo 2007 r, przejechane 81000 km (przebieg oryginalny).

【Top Oferta】⚡️ Jpn Czujnik, Temperatura Płynu Chłodzącego Do Modelów Toyota Avensis Niskie Ceny Szeroki Wybór Marek Kupić Tanio Części Zamienne Z Asortymentu Jpn Czujnik Temperatury Wody Do Toyota Avensis

Ale te płyn ubywa mi tylko trochę i utrzymuje się tak około min i dalej juz nie ubywa. Toyota to wielkie gów.o i nigdy nie kupie już auta tej marki choćby za połowe ceny. Auto pożera płyn z układu chłodniczego ale nigdzie nie widać śladów uciekającego borygo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *