Aktywator Klimatyzacji Szyba Fiat Bravo

Aktywator Klimatyzacji Szyba Fiat Bravo. W dni w których nie potrzebuję ac, jeżdżę z zamkniętymi szybami, z włączonym nawiewem na szybę i po około 10 minutach jazdy wszystkie szyby zaczynają parować. Jestem członkiem klubu nuovabravoklub.pl o nicku fiatbravoemotion.

Aktywator / Silniczek climatronica Fiat Bravo II
Aktywator / Silniczek climatronica Fiat Bravo II from archiwum.allegro.pl

Hej, u mnie problem pojawił się dopiero w chłodniejsze dni (wcześniej nie było takiego problemu). Od tylnej szyby w kierunku przodu. Jednak dziś zauważyłem że aktywator ten nie działa tylko jeśli na panelu.

Aktywator Silnik Klimatyzacji Fiat Stilo Bravo Delta Części Do Alfa Romeo, Części Do Fiata, Części Do Lancia, Części Do Ducato, Alfa Romeo 159, Alfa Romeo Stelvio, Alfa Romeo Giulia, Fiat Bravo, Fiat Grande Punto, Fiat Tipo, Alfa Romeo Mito, Fiat Doblo, Fiat Fiorino

Lista produktów kategorii układ ogrzewania i wnetylacji, klimatyzacja części do alfa romeo, części do fiata, części do lancia, części do ducato, alfa romeo 159, alfa romeo stelvio, alfa romeo giulia, fiat bravo, fiat grande punto, fiat tipo, alfa romeo mito, fiat doblo, fiat fiorino Jednak dziś zauważyłem że aktywator ten nie działa tylko jeśli na panelu. Silniczek klimatyzacji giulietta , aktywator giulietta, b1908 errore alfa brera, alfa 77366170, 30.93813, nie dziala klima po drugiej stronie, klapka obiegu powietrza fiat bravo 2, giulietta sktywatory, giulietta heater actuator removal, nie.

Montaż Nagrzewnic Elektrycznych, Tempomatu Do Powyższych Pojazdów.

5 osób kupiło 10 sztuk. 2 x aktywator 150 stopni rozdziału powietrza (dół środek szyba) 77367180. Aktywator silnik klimatyzacji fiat stilo bravo delta org.w tym ogłoszeniu oferujemy:

Komplet Dźwigni Klimatyzatora Fiat Bravo Ii.

Aktywator silniczek klimatyzacji stilo bravo ii. Ustawiając nawiew na 16 stopni (i więcej) po nagrzaniu silnika leci ciepłe powietrze nie zależnie na co jest ustawiony nawiew. Skrzynka bezpieczników w desce rozdzielczej

Jeśli Mamy Problem Z Systemem Klimatyzacji Automatycznej (Klimatronik) Warto Jest Zacząć Od Ręcznej Procedury Auto Wzbudzania, Która Pozwoli Nam Na Wstępne Ocenienie Sprawności Lub Ewentualnych Usterek.

Wszystko ładnie pięknie do momentu jej wyłączenia, wtedy znów pojawia się smród i momentalnie parują szyby. Lista produktów kategorii klimatyzacja / alfa romeo / układ ogrzewania i wnetylacji, klimatyzacja części do alfa romeo, części do fiata, części do lancia, części do ducato, alfa romeo 159, alfa romeo stelvio, alfa romeo giulia, fiat bravo, fiat grande punto, fiat tipo, alfa romeo mito, fiat doblo, fiat fiorino Fiat bravo 2007 > nag.

Alarm, Esp + Asr, Temp., Blue Me, Przyciem.

Obserwuj to wyszukiwanie, żeby otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria Hej, u mnie problem pojawił się dopiero w chłodniejsze dni (wcześniej nie było takiego problemu). Wychodzi na to jakbym miał tylko.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *