Automat Renault Gaśnie Na Wolnych Obrotach Przyczyna

Automat Renault Gaśnie Na Wolnych Obrotach Przyczyna. Podniosła się ogromnie ilość spalanego paliwa a ostatnio jeszcze zaczął gasnąć na luzie. ( renault scenic ) odpala i po chwili gaśnie.

W168 A140 automat nie działa sekwencyjna instalacja gazowa
W168 A140 automat nie działa sekwencyjna instalacja gazowa from www.elektroda.pl

Witam serdecznie panowie, dziś będę wam musiał serdecznie podziękować i zostawić dług wdzięczności po mojej stronie ! Za ciężką i nierówną pracę odpowiadać mogą niedrożne wtryskiwacze paliwa, źle ustawiona prędkość obrotowa, niepoprawnie zamontowane świece zapłonowe, zatkany filtr lub pompa paliwa, niesprawny przepływomierz, uszkodzona sonda. Nierówna praca silnika na wolnych obrotach z pewnością jest frustrująca, ale poza tym może prowadzić do poważnych usterek.

Zdarza Się, Że Olej Napędowy Zawiera W Sobie Zanieczyszczenia.

Po odpaleniu samochodu świeci mi się kontrolka brak ładowania akumulatora po dodaniu gazu i osiągnięciu 6tys. Komputer w aso i nic żadnych. Przy odpalaniu na zimnyn silniku spadają obroty i gaśnie silnik, przy dodawaniu gazu na maksa obroty nie wzrastają od razu dopiero po dłuższej chwili.

Od Tamtego Czasu Samochód Szarpie Na Wolnych Obrotach.

Siemano jak się ciesze ze nie jestem sam mam ten sam problem ( dymi nie ma siły i rzuca silnikiem od czasu do czasu najczęściej jak złapie temperatury) i zmagam się z nim od tygodnia. Zimny silnik gaśnie, renault clio 98r. Obrotów gaśnie i czasami jak spada znów do 900 znów się świeci ale jeśli kila razy wykonam czynność z zwiększaniem obrotów gaśnie i już się nie zapala aż do ponownego uruchomienia silnika.

A To Bydle W Magiczny Sposób Zaczyna Pracować Na Wolnych Obrotach Dopiero Kiedy Przeskoczy 90C.

Spadnie obrotów przy odpalaniu silnika i smród spalin. Autko odpala normalnie, sprężarka elegancko bije powietrze na bańki, silnik się grzeje. Do czujnika dostałem się od góry z prawej strony.

Cierpi Na Tym Pompa Elektryczna W Baku.

Jeśli straci wydajność, auto przerywa na wysokich obrotach. A klima ma znaczenie do gaśniecia silnika wtedy, kiedy już konie są tylko w dowodzie rejestracyjnym, a faktycznie padaka, która na szybkości jeszcze jedzie, ale na wolnych obrotach nie ma siły przekręcić wałem korbowym. Za ciężką i nierówną pracę odpowiadać mogą niedrożne wtryskiwacze paliwa, źle ustawiona prędkość obrotowa, niepoprawnie zamontowane świece zapłonowe, zatkany filtr lub pompa paliwa, niesprawny przepływomierz, uszkodzona sonda.

Renault Trafic 1.9 Dci Gaśnie Gdy Chodzi Na Wolnych Obrotach Renault Trafic 1.9 Dci Witam Mam Problem Z Autem Ponieważ Gaśnie Jak Dłużej Postoi Na Wolnych Obrotach Np.(Na Skrzyżowaniu) I Wyskakuje Błąd Tzn Miga.

Witam, posiadany przez mnie renaut megane scenic 1 z 1998r gaśnie na wolnych obrotach po odpaleniu i ściągnięciu nogi z gazu. Witm mam pytanie moj quad nie chodzi na wolnych obrotach gaźnik czyszczony ustawiony jest tak ustawie na goracym silniku jk go odpale niby sobie chodzi ale jak go po dluzszej jezdzie dam mu w duuu. Dzieje się tak zarówno na pb jak i gazie.jak odpalę z nogą lekko położoną na gazie to mniej więcej 750, czasami trochę mniej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *