Bezpiecznik Spryskiwaczy Ford Focus Mk2

Bezpiecznik Spryskiwaczy Ford Focus Mk2. Centralna skrzynka bezpieczników, znajduje się wewnątrz pojazdu pod kierownicą. Witam, mam pytanie dotyczące bezpiecznika od gniazda zapalniczki w kabinie.

[Mondeo 19931996] Jaki jest numer bezpiecznika pompki
[Mondeo 19931996] Jaki jest numer bezpiecznika pompki from forum.fordclubpolska.org

Dzisiaj w ręce wpadł mi ford focus mk ii, tak dowiedziałem się która to generacja :). W instrukcji nie znalazłem info aby taki bezpiecznik był, dlatego wolę zapytać. Dzięki temu możesz cieszy ć się jazdą w nim przez wiele lat.

Yourdoom 16 Sty 2022, 14:49.

Witam, mam pytanie dotyczące bezpiecznika od gniazda zapalniczki w kabinie. Jeżeli wydarzy się jakieś nieprzewidziane zdarzenie i trzeba będzie wymienić ważną Ford focus 2.0 tdci/135km rocznik 2009.

Ponoć Gniazdo W Kabinie Jest Na Innym Bezpieczniku.

2 79 motoalbercik 18 sty 2022, 14:25; Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Spryskiwaczy ale to inny temat.

Ford Mondeo Mk3 Przekaźnik Spryskiwaczy Lamp Xenon.

Spryskiwacze ford mondeo mk2, ford focus mk1 2001r. Podobnie jak w hondzie może zdarzyć się że po większej dziurze może na. 1 94 kao 16 sty 2022, 19:27;

Dzięki Temu Możesz Cieszy Ć Się Jazdą W Nim Przez Wiele Lat.

Części samochodowe » osobowe 99 zł. Centralna skrzynka bezpieczników, znajduje się wewnątrz pojazdu pod kierownicą. Szybą co ciekawe nie ma podgrz.

Czy Cała Pompka Wraz Z Silniczkiem Jest Zanurzona W Płynie Bo Tydzień Temu Zostało Mi Pół Zbiorniczka Płynu Letniego I Dolałem Pół Zimowego I W Sobotę Jeszcze Działało Problem Zaczął Się We Wtorek Przy Większych Mrozach.

Dzisiaj w ręce wpadł mi ford focus mk ii, tak dowiedziałem się która to generacja :). Siemka mam taki problem w focusie mk2 mianowicie po wciśnięciu włącznika spryskiwaczy bez znaczenia czy przód/tył nic się nie dzieje pompki nie słychać wycieraczki też nie ruszają się ale tylko po włączeniu spryskiwaczy nie działają normalnie chodzą. Forum ford club polska sprawdzenie numeru vin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *