Bmw 2 0 Wysoko Bierze Sprzęgło

Bmw 2 0 Wysoko Bierze Sprzęgło. [e39] sprzęgło słabo bierze i ciężko wchodza biegi. Sprzęgło wymienione zostało w październiku 2011 roku i od tamtej pory zrobiłem 30 tys (przed wymianą 210tys).

BMW E91 2.0 B SPRZĘGŁO KOMPLETNE
BMW E91 2.0 B SPRZĘGŁO KOMPLETNE from turbo-fix.pl

Kupiłem go przy przebiegu 108 tyś i już od początku dało się zauważyć, że sprzęgło chodzi ciężko. Autem ma jeździć żona i po pierwszej jeździe uznała, że nie da rady ruszyć pod górkę bo sprzęgła nie może wyczuć. Odradzam natomiast regenerowanie dwumasowego koła zamachowego, bo taka operacja sporo kosztuje, a często nie przynosi pożądanych efektów.

Klasa A Amg, Bmw M135I M235I, I30N, Golf R Itd.

Wysokie branie sprzęgła bierze się ze zużycia okładzin. [e39] sprzęgło słabo bierze i ciężko wchodza biegi. 2.5crd skrzynia manualna.biegi wchodzą idealnie ,ale jak odpalę silnik to nie mogę włączyć biegu.sprzęgło bierze dopiero przy wciśniętym pedale prawie w podłodze.włączam na siłę ,bardzo ciężko wchodzi.

Sprzęgło Wymienione Zostało W Październiku 2011 Roku I Od Tamtej Pory Zrobiłem 30 Tys (Przed Wymianą 210Tys).

Oznacza to sytuację, gdy podczas ruszania konieczne jest dosyć znaczne odpuszczenie sprzęgła, aby auto ruszyło z miejsca. Uruchom silnik i sprawdź czy sprzęgło nie bierze za wysoko. W końcu i tak trzeba będzie je wymienić, płacąc podwójnie za to samo.

Witam.mam Chrysler Voyager 2006 R.

Przez gabe » 29 sie 2012 09:40. Ciesz sieu mnie znowu bierze dosyć wysoko wydaje mi sięże nie masz się czym martwić. Niestety ostatnio zauważyłem ,że sprzęgło bierze od dobrych 3/4.

Witam Wszystkich.proszę O Pomoc W Diagnozie.

Regulacja sprzęgła zanim zdecydujemy się na regulację linki sprzęgła w naszym aucie powinniśmy mieć pewność, iż sprzęgło nie kwalifikuje się do wymiany. Jak się tarcza ściera to sprzęgło łapie coraz niżej, przy podłodze. Seat leon my10' 2.0 tdi fr.

Hej, Wymiana Była Co Prawda Ok 2000Km Temu, Ale Od Początku Bierze Prawie Pod Sam Koniec Skoku (Na Górze).

Nie wiem co się dzieje.proszę. Mam gv 2.0 z 2009 roku. Zrobione 40k i żadnych zmian co do wysokości brania sprzęgła.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *