Bmw 2.5I Słabo Się Zbiera

Bmw 2.5I Słabo Się Zbiera. ( fiat brava ) słabo sie zbiera : .i widać że przy bucie ciśnienie gazu spada do 0,70 spadki dość duże (prawie 0,4 bara), ale może da się z tym coś zrobić (choć.

Chciałem kupić Porsche Taycan, ale potraktowali mnie jak
Chciałem kupić Porsche Taycan, ale potraktowali mnie jak from elektrowoz.pl

.i widać że przy bucie ciśnienie gazu spada do 0,70 spadki dość duże (prawie 0,4 bara), ale może da się z tym coś zrobić (choć. M50b20 słabo się zbiera przez mshk » 08 sty 2013 18:03 witam mam mały problem mianowicie auto w dolnym zakresie obrotów tak do 3tyś słabo sie zbiera odczuwam zamulenie,trzeba ją troszkę deptać.wyczytałem że m50 tak mają czy to prawda?.zaznaczę że sonda jest nowa i na kompie brak błędów. ( fiat brava ) słabo sie zbiera :

Jedynie Podczas Jazdy Czasami Sobie.

Z tym mnoznikiem to bym sie nie sugorowal biorac pod uwage jak to panowie stroili. W obawie przed ujemnym wpływie przyrostów a jakie to są wg. Po zgaszeniu i odczekaniu zaczął jechać normalnie.

Ciebie Te Ujemne Wpływy Przerostów ?

M50b20 słabo się zbiera przez mshk » 08 sty 2013 18:03 witam mam mały problem mianowicie auto w dolnym zakresie obrotów tak do 3tyś słabo sie zbiera odczuwam zamulenie,trzeba ją troszkę deptać.wyczytałem że m50 tak mają czy to prawda?.zaznaczę że sonda jest nowa i na kompie brak błędów. Otóż moj problem polega na tym, ze jak silnik jest zimny i odpalam, bo chce jechać, a on nie ma siły i tak jakby się dlawil i strzela. Przez bartek1982sce » 02 paź 2012 17:40.

Forum Dyskusyjne Bmw Klub Polska.

Moze byc duzo za duzo ja nie patrze na mnoznik,. Zaczne od tego że odkąd posidam auto czyli ponad 2 lata nakreciłem nim do tej pory 31.000 km i zupełnie nic sie z nim nie działo dosłownie nic wszytko wymieniane na czas itp benzyna. Witam, mam bmw e39 silnik 2.8 benzyna lpg.

I Teraz Interesuje Mnie Jego :

( fiat brava ) słabo sie zbiera : Bmw e46 2.2 szarpanie, nie wkręca się na obroty. Forum lancia klub polska » » ».

Jak Osiągnie Już Temperaturę, W Ktorej Przelacza Sie Na Gaz, Wszystko Ustaje.

10 20 5010 20 50 Witam, mam problem z moim bmw, auto bardzo słabo zbiera się z wolnych obrotów, po wciśnięciu gazu dopiero po chwili się rozpędza ale i wtedy szału nie ma. .i widać że przy bucie ciśnienie gazu spada do 0,70 spadki dość duże (prawie 0,4 bara), ale może da się z tym coś zrobić (choć.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *