Ciężko Wchodzą Biegi Fiat Bravo Ii

Ciężko Wchodzą Biegi Fiat Bravo Ii. Jeżeli lewarkiem będzie można ruszać swobodnie to wina jest po stronie skrzyni a dokła. Po nagrzaniu się silnika albo jak jest ciepło na zewnatrz biegi wchodzą o wiele lepiej.

Biegi Nie Wchodzą Przy -6St - Strona 2 - Forum Fiat Bravo Ii - Nuovabravoklub
Biegi Nie Wchodzą Przy -6St – Strona 2 – Forum Fiat Bravo Ii – Nuovabravoklub from nuovabravoklub.pl

Wiem jak wygląda sprawa ze skrzynią m32. Słyszałem że w tych modelach tak jest, nie wiem na ile to prawda. Ciężko wchodzące biegi po postoju.

Witam, Mój Problem Jest Nieco Inny Od Opisanych We Wcześniejszych Postach, Mianowicie Sama Gałka Zmiany Biegów Chodzi Lekko Ale Wbijanie Poszczególnych Biegów Często Wymaga Sporej Przemocy, Nie Jest To Regułą Czasem Biegi Wchodzą Lżej Czasem Wcale.

Też posiadm bravo 1.4 12v 96r. Niedawno wpadło mi sprzęgło, kilka miesięcy temu (jakieś 10tys km) też się to przytrafiło. Po nagrzaniu się silnika albo jak jest ciepło na zewnatrz biegi wchodzą o wiele lepiej.

Kupilem Fiata Bravo 1.9 150 Km 2007 Rok.

Witam ostatnio wymieniałem kompletne sprzęgło i po wymianie zaczęła ciężko chodzi mi gałka zmiany biegów i od czasu do czasu nie wchodzi mi czwarty bieg co może być tego przyczyna dodam że przed wymiana sprzęgła nic takiego się nie działo dziękuję za odpowiec odpowiedzi (0) Ciężko wchodzące biegi po postoju. Po nagrzaniu się silnika albo jak jest ciepło na zewnatrz biegi wchodzą o wiele lepiej.

Poradzcie Coś Kacikowi Spece, Bo Koncze Robote W Nocy I Nie Wiem Czy Turlac Sie Do Domu Czy Pod Serwis.

Ciężko wchodzące biegi po postoju. Ostatnio zauważyłem problem z wciśnięciem 2 biegu ( zgrzyta) po 10 minutach jazdy przechodzi ale nie jest idealnie. Źle pracująca skrzynia biegów, wyskakujące lub haczące biegi nie muszą być zwiastunem poważnych napraw, często wystarczy przeprowadzić regulację linek skrzyn.

Czy Macie Sposób Na Ciężko Wchodzącą Jedynkę?Czuję Się Jakbym Jeździł Nysą A Nie Bravo.przesiadłem Się Ze Stilo I Tam Biegi Wchodziły Super A Tutaj Muszę Się Siłować Z Lewarkiem:/Jak Auto Się Toczy To Jest Ok Ale Na Postoju Jedynka Wchodzi Nie Dość Że Ciężko To Jeszcze Za Którymś Razem.poradziliście Sobie Z Tym.

Wiem jak wygląda sprawa ze skrzynią m32. Jeżeli lewarkiem będzie można ruszać swobodnie to wina jest po stronie skrzyni a dokła. Słyszałem że w tych modelach tak jest, nie wiem na ile to prawda.

Odpowiedzi (2) Fiat Bravo 1.9 150 Km 2007:

Ale dzieki za informacje, ale wlasnie gdzie jest ten plyn do skrzyni biegow?? Ar 156 2,4 jtd 20v 2005r.,fiat bravo 2 1,6 mjet 105km 2012r. Biegi 1i2 wchodzą trochę ciężko, choć u mnie jesli chodzi o skrzynię jest raczej okey.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *