Citroen Berlingo 1.6 Hdi Rano Odpali I Gaśnie

Citroen Berlingo 1.6 Hdi Rano Odpali I Gaśnie. Berlingo 1.6 hdi dymi na biało, bierze olej. Jednak po odpaleniu delikatnie kopci na biało, przy dodawaniu gazu na biegu jałowym lub normalnej jedzie dymi strasznie.

Peugeot Partner 1,6 Hdi - Kopci , Szarpie Silnikiem
Peugeot Partner 1,6 Hdi – Kopci , Szarpie Silnikiem from www.elektroda.pl

Witam wszystkich mam taki problem z citroenem berlingo 2,0 hdi problem polega na tym że samochód podczas jazdy gaśnie a zęby o odpalić muszę stanąć i odczekać chwile i pompować paliwo kluczykiem i wtedy odpali ale nie na długo, kolejny problem mam z tym jak gaszę. Co do samej diagnozy ten sprzęt nie jest wiarygodny. Za drugim razem nie zapali, nie ma szans.

Kupując Samochód 5 Lat Temu Z Przebiegiem 130000 Km, Udałem Się Do Autoryzowanego Salonu Peugeota I Pan Mi Powiedział Że Wymiana.

Co może być przyczyną problemów z rozruchem silnika? Berlingo 1.6 hdi dymi na biało, bierze olej. Berlingo 1.6 hdi nie odpala.

Diesle Są O Wiele Bardziej Wrażliwe Na Ujemne Temperatury Niż Silniki Benzynowe.

( citroen berlingo ) odpala i gaśnie po kilku sekundach i po wyłączeniu zapłonu g : Na szczęście nie zawsze kontrolka check engine musi oznaczać poważną awarię. Zimowe mrozy bardzo szybko weryfikują rzeczywisty stan jednostki napędowej i jej osprzętu, powodując problemy z rozruchem, albo całkowitą niemożność uruchomienia silnika.

Km.jest Ze Mną Od Nowości,Mam Problem Z” Brzęczeniem” Tylko Na 5 Biegu Przy Prędkości Około 120Km/H Przy Przebiegu 20 Tys.km.wymieniłem Koło Piątego Biegu Ale Po Wymianie Brzęczenie Stało Się Jakby Cichsze Ale Po Pokonaniu 10 Tys.km.znowu Głośno „Brzęczy”Dodam Że Objaw Ten Nie Jest Zawsze Tylko Pojawia.

Witam, posiadam 307 sw, 1,6 hdi i podaje co jest napisane w instrukcji przeglądu paska rozrządu: Rano odpalam silnik wszystko ok. Problem sie pojawia jak auto sie juz nagrzeje, na zimno wszystko gra.

Samochody Z Silnikami Wysokoprężnymi Wyjątkowo Nie Lubią Zimy I Mrozu.

Witam mam problem z moim autem jakim jest berlingo z 2011 roku o pojemności 1.6 8 zaworowy i mocy 90 km mianowicie problem polega na tym iż auto po osiągnięciu temperatury 90 stopni nagle gaśnie i nie można to odpalić przez jakieś 15 min później znowu odpala w aucie sprawdzona została. A mám firmware rneg_d_20quin_r20.14 a chtěl. Potrafi tak odpalać normalnie np tydzień czasu a potem znów 3 dni jest problem.

Citroen Berlingo Typowe Usterki I Serwisowanie.

Kontrolki w aucie informują nas o działaniu najważniejszych układów w samochodzie. Cześć mam problem z citroenem berlingo 1.6 hdi z 2007 roku. Jednak po odpaleniu delikatnie kopci na biało, przy dodawaniu gazu na biegu jałowym lub normalnej jedzie dymi strasznie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *