Citroen C 3 Bezpieczniki Gdzie Znalesc

Citroen C 3 Bezpieczniki Gdzie Znalesc. 15 styczeń 2011, 17:43 bezpieczniki. Ale ewidentnie widać, że coś było mostkowane (inna izolacja i niedomykająca się puszka bezpieczników).

Rozwiązano] Citroen C3 2005R. - Opis Skrzynki Bezpieczników Komora Silnika
Rozwiązano] Citroen C3 2005R. – Opis Skrzynki Bezpieczników Komora Silnika from www.elektroda.pl

Ale ewidentnie widać, że coś było mostkowane (inna izolacja i niedomykająca się puszka bezpieczników). Skrzynka bezpieczników znajduje się w komorze silnika, w pobliżu akumulatora. Bezpieczniki pod maska sa w takim czarnym plastikowym pudelku a wewnatrz w schowku pasazera tam gdzie jest taka mala kieszonka pociagnij lekko i powinna sie otworzyc klapka.

Odpiąć Pokrywę, Pociągając Za Jej Górną Lewą, A Następnie Prawą Część.

Masz problem ze znalezieniem bezpieczników w twoim samochodzie opel vectra c? Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Jeśli twoje światła awaryjne nie są sprawne, nie przejdziesz kontroli technicznej.

_____ Staraj Się Pisać Posty Po Polsku, Jak Najlepiej.

Mianowicie potrzebuje od pompki spryskiwacza. Nie martw się, w tym samouczku damy ci znać jak znaleźć bezpiecznik w citroen c3, dzięki czemu będziesz wiedział, czy problem dotyczy obwodu elektrycznego. Zobacz gdzie producent umieścił skrzynki z bezpiecznikami i przekaźnikami.zobac.

Zajrzyj Do Instrukcji Obsługi Swojego Citroena C5, Pomoże Ci Ona Znaleźć Lokalizację Bezpiecznika Wentylacji, Dokładnie Zapoznaj Się Z Odpowiednimi Stronami.

Jasne, tylko zauważ że nie jest to stare iveco tylko citroen z 2010 roku, nie ma tu prostej instalacji w którą można się wpiąć byle gdzie, a nie zależy mi na tym żeby się wpiąć w no np. Służą one jako ochrona wielu obwodów elektrycznych w twoim renault laguna 3, a także obwodu wentylacji. Obwód jakiegoś czujnika czy czegoś podobnego.

Nie Świeci Lewa Zarówka Swiateł Mijania, Niewiem Gdzie Jest Bezpiecznik Zarówke Sprawdziłem Jest Dobra.

Pierwsza nad pedałem gazu i hamulca a druga z prawej strony gazu. Citroen c4 picasso 1,6 hdi 2014. ( citroen c5 ) pilne.bezpieczniki,klakson.

2088, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016.

Bezpieczniki opisane jako r, r1, r2 to rezerwa, bierzesz je jak ci się spala inne. Podobnie jak wszystkie reflektory w twoim renault clio 3, światła awaryjne działają dzięki układowi elektrycznemu. Normalnie bezpieczniki są ponumerowane, aby uprościć sortowanie według ponumerowanej listy w instrukcji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *