Czujnik Temperatury Silnika Fiat Siena 1.2 Gdzie Jest

Czujnik Temperatury Silnika Fiat Siena 1.2 Gdzie Jest. Okazało się że jest to silnik od sieny 1.2 75 km mpi. Dane o temperaturze silnika są brane z czujnika umieszczonego obok temostatu od strony kolektora ssącego.

Fiat Punto Forum • Zobacz temat Gdzie w Punto 2 2000r
Fiat Punto Forum • Zobacz temat Gdzie w Punto 2 2000r from fiatpunto.com.pl

13 i 16 centralki elektronicznej. W poradniku tym przedstawimy sposób montażu nowego termostatu w fiacie palio 1.2. Posiadamy największą bazę ocen i opinii w polsce.

Czujnik Temperatury, Czujnik Map, I Sonde Lambda Ta Ostatnia Wykazywała Błąd Po Podłączeniu Euroscanu.

Sprawa dotyczy samochodu fiat siena 1.2 8v. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Zazwyczaj montowany jest w bloku jednostki napędowej.

Kupuj W Korzystnej Cenie Czujnik, Temperatura Płynu Chłodzącego Dla Fiat Siena / Albea (178, 172) 1.2 188 A5.000 80 Km, 2001 W Naszym Sklepie Online Możesz Tanio Kupić Czujnik Temperatury Chłodnicy I Inne

W aucie zamontowana jest roczna instalacja. Po wymianie nastąpił problem ponieważ w głowicy nie ma miejsca. Jak sprawdzić czy jest potrzeba wymiany termostatu?

Wejdź I Znajdź To, Czego Szukasz!

Witam niestety w moim punto na wale uległo uszkodzeniu gniazdo na klin na kole pasowy od rozrządu. Czujnik temperatury płynu chłodzącego fiat. Po odpaleniu auta łapiemy za górny wąż doprowadzający płyn do chłodnicy.

Czujnik Temperatury Płynu Chłodzącego Z Reguły Wkręcony Jest W Blok Silnika.

Odczytana wartość pozwala urządzeniu sterującemu na korektę ilości wtryskiwanego paliwa podczas jazdy przy rozgrzanym silniku. W poradniku tym przedstawimy sposób montażu nowego termostatu w fiacie palio 1.2. Ponieważ tanio trafił mi się silnik wymieniłem go w całości.

Temperatura Płynu Chłodzącego Ma Bardzo Duży Wpływ Na Regulację Układu.

Czujnik temperatury płynu chłodzącego jest odpowiedzialny za mierzenie temperatury cieczy chłodzącej silnika. Mnie chodzi tu o temperature silnika , a właściwie temperature płynu chłodniczego. Fiat siena 1.2 , czujnik temperatury cieczy chłodzącej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *