Czujnik Temperatury Volvo 90 Stopni

Czujnik Temperatury Volvo 90 Stopni. Wszędzie tam stosowane są czujniki temperatury, które dbają o to, aby zmierzyć i podać jak najdokładniejszy wynik. Witam zaczęło się od dużego spalania paliwa jak na ta jednostkę napędową (11 litrów miasto,spokojna jazda).

MEYLE CZUJNIK TEMPERATURY PŁYNU CIECZY WODY PLYNU BMW E30
MEYLE CZUJNIK TEMPERATURY PŁYNU CIECZY WODY PLYNU BMW E30 from www.ules.pl

Otóż tak, mam problem z temperatura silnika (wskazanie na licznikach). 163,90 z ł z dostawą. Termostat 10 stopni od 9 do 90 pln.

To Po Przejechaniu Ok 1 Km W Aucie Już Ciepełko.

Nie wymieniajmy jednak czujnika bez wcześniejszego upewnienia się, co jest faktyczną przyczyną wadliwej pracy. Gdy pojawią się pierwsze objawy jego uszkodzenia, trzeba jak najszybciej usunąć problem. Termostat 10 stopni od 9 do 90 pln.

Volvo S60 S80 V70 Xc70 Czujnik Temp Zewn Lewy Oe.

Dolna część składa się z czujnika zanurzonego w płynie chłodniczym, górna natomiast posiada gwint, którym się czujnik zakłada. Pamietam, ze podłąćzyłem kiedyś z gazownikiem komputer i komputer od gazu. Volvo v40 2000 1.9 td (95 km) uszkodzony czujnik temperatury silnika.

Temperatura Płynu Tez Wskakuje Na 90 Stopni I Ani Drgnie.

Witam zaczęło się od dużego spalania paliwa jak na ta jednostkę napędową (11 litrów miasto,spokojna jazda). Siedzi tam coś ale to jakby dwa. Z ogrzewaniem problemu niema ponieważ jak jest np 3 stopnie na zew.

Dla Zaawansowanych Użytkowników Istnieje Możliwość Zmiany.

W katalogu naszego sklepu internetowego przedstawiamy tylko wysokiej jakości termostat 10 stopni od. Mateusz lkr, problem jest dokladnie taki jak w linku powyżej, tylko ze u mnie ten niby czujnik jest podłączony. [v50 2.0d 2008] czujnik temperatury wewnetrznej klimatyzacji.

Jesli Tak Jest, To Trzeba Przestawic Mechanicznie Dawke Paliwa.

U mnie w samochodzie volvo 850 tdi też takie cos sie dzialo. 90 stopni jednak na desce rozdzielczej temperatura wskazywana. Teraz pytanie jak ten czujnik wygląda na żywo, bo zdjąłem ta zaślepkę z pod konsoli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *