Kilka Chwil Nierownej Pracy Po Odpaleniu Mazda 6

Kilka Chwil Nierownej Pracy Po Odpaleniu Mazda 6. Jakiś czas temu zaczął mi ubywać płyn chłodniczy. Czy ktoś mógł by zrobić dla mnie zdjęcia jak to wygląda, jak się zapina itp, pytam bo musiałem odstawić jakiś czas.

Swap KF na KL Mazda Xedos 6 (2/6)
Swap KF na KL Mazda Xedos 6 (2/6) from www.mazdaspeed.pl

Samochód odpalił bezpośrednio po wymianie filtra ale potem po ponownym odpaleniu zgasł i już nie. Witam mam pytanie mazda 6 2.0 disel 2003rok mazda po zostawieniu nie odpala po nocy stania po odpaleniu na samostart mazda chodzi i cały dzień można jezdzić po dłurzszym postoju jest to samo jaka może być przyczyna.ktoś sie spotkał z takim problemem.pomocy [ ake 2.5 180 km] bardzo nierówna praca silnika po odpaleniu.

Niestety Nic Bardziej Mylnego, Przejechałem 10 Metrów I To Samo Zaczyna Się Dusić Światła Kierunków Na Zewnątrz Zaczynają Wariować I Gaśnie.

Czy ktoś mógł by zrobić dla mnie zdjęcia jak to wygląda, jak się zapina itp, pytam bo musiałem odstawić jakiś czas. Gdy odpalam samochód po dłuższym post Odłączyłem na chwile akumulator i po podłączeniu jest jeszcze gorzej bo gaśnie zaraz po odpaleniu już nie muszę świateł włączać by zgasł.

Po Ok 5 Minutach Jazdy Włącza Się Kontrolka Kluczyka.

Nie mam pojęcia co to. Po dokładnych oględzinach zobaczyłem, że nieźle leci z chłodnicy (po obu stronach). Z taką tylko różnica ze dwa wtryski zostały stare a dwa wrzucone używane plus regulacja zaworów.

Tu Piszemy Tylko O Problemach I Usterkach Oraz Zadajemy Pytania Jak Sobie Z Nimi Poradzić.

Bardzo dziękujemy za zaproponowanie nowego tematu! Myślę sobie dojadę do domu bez świateł. Dokładnie dwa tygodnie po zakupie podczas jazdy.

O Katıldı 10 2009 Hayatımızda Kraków, Zamość Otomatik Alfa Romeo 159 Sw, 1,9Jtdm, 150 Km, 2006R.

Dodany przez sq9mcs, 3 lipca 2015 w pathfinder. Pojeździłem trochę, ale płyn nadal uciekał. Stuki, hałasy, utraty mocy, awarie, defekty, itd.

Niestety Samochod Chyba Nas Troszke Przerósł I Jest Dla Nas Strasznie Pechowy.

Po tym czasie wszystko wraca do normy i auto jeździ bez żadnego problemu, ma moc, spalanie w. Witam, przymierzam się do kupna 6 gh at, zastanawia mnie rozwiązanie środkowego pasa kanapy, szukałem zdjęć na necie, w ogłoszeniach, nie bardzo mogę się dopatrzyć, czy on napewno jest 3punktowy z nawijaczem. Jakiś czas temu zaczął mi ubywać płyn chłodniczy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *