Kontrolka Wymiany Oleju Suzuki Vitara 2016

Kontrolka Wymiany Oleju Suzuki Vitara 2016. Wymiana oleju w skrzyni, reduktorze i mostach w vitarze 1,6 16voil change in the gearboc, transfer case and differentials in vitara 1,6 16v Od pewnego czasu, zaczęła mnie niepokoic pewna sytuacja, mianowicie po uruchomieniu silnika, po około 2 minutach przez jakieś 60sek równomiernie pulsuje kontrolka ciśnienia oleju, mimo tego, że poziom oleju jest wystarczający, a na tym oleju przejechalem.

Essai Suzuki Vitara 1.6 BVA une boîte auto pour le
Essai Suzuki Vitara 1.6 BVA une boîte auto pour le from www.largus.fr

80% jazdy po mieście niestety. Więc i tak ten drugi warunek decyduje, o ile nie robisz więcej niż 20 tys. Czerwona kontrolka, przypominająca koło kierownicy, oznacza awarię układu wspomagania.z taką usterką również powinniśmy od razu przerwać jazdę.

Czerowna Kontrolka Może Również Informować O Działających Światłach Awaryjnych.

Jeśli nasz pojazd jest zdolny do zakomunikowania w razie zaistniałej potrzeby dwóch różnych kontrolek olejowych, to czerwony bagnet (lub strzykawka) oznaczać będą konieczność fizycznego sprawdzenia poziomu oleju w naszym silniku. Wymiana oleju i filtra co 10k km. Teraz po każdym uruchomieniu silnika, po przejechaniu kilkuset metrów, kontrolka czerwona zamruga na kilka razy i potem zgaśnie.

Czy Moze Ktos Sie Spotkal W Suzuki Grand Vitarze 1,9Ddis Z Zapalajaca Sie Na Pomaranczowo Kontrolka Kwadrat A W Srodku Taki Zygzak Λλλ?

Teraz częściej zrobiłem bo silnik u poprzedniego właściciela jeździł chyba po 30000 od wymiany i był trochę taki ciemny i chciałem go trochę umyć olejem. Sprawdziłam poziom oleju gdy silnik wystygł było wszytsko ok. Czujnik temperatury zewnętrznej do suzuki vitara (ly) numer artykułu:

Mam Model 1,9 Ddis 120 Km.

Wczoraj gdy rano odpalałam samochód zaswicilam mi sie kontrolka od oleju ale po chwili zgasła, pozniej popołudniu odpalilam drugi raz przy odpalaniu znowu sie swiecila ale jeszcze dluzej, po chwili zgasła. Kontrolka ta oznacza wykryty brak oleju lub bardzo niski. Kazdych 24 mesiacov, cize presne to co je napisane aj v navode od auta pre moj typ motora (sx4, 1.9ddis).

Wymiana Oleju W Skrzyni, Reduktorze I Mostach W Vitarze 1,6 16Voil Change In The Gearboc, Transfer Case And Differentials In Vitara 1,6 16V

Forum suzuki | suzuki swift | kontrolka oleju. Podłącz komputer, zczytaj kod błędu, napraw. Następna wymiana będzie po 10000km i tak już następne.

Czerwona Kontrolka, Przypominająca Koło Kierownicy, Oznacza Awarię Układu Wspomagania.z Taką Usterką Również Powinniśmy Od Razu Przerwać Jazdę.

Witam mam problem z suzuki grand vitara ii 2006r benzyna 2.0l podczas jazdy zapalają się wszystkie lampki kontrolne układu napędowego 4wd (1.ustawienie neutralne, 2.napęd na 4 koła z przełożeniem szosowym i uruchomioną blokada międzyosiowego mechanizmu różnicowego, 3.napęd na 4 kola z przełożeniem terenowym i uruchomioną. 80% jazdy po mieście niestety. Tematy o suzuki ddis, elm 327 1.5a nie działa a 1.4 działa w suzuki ddis 1.3 2008 rok., galletto 1260 a suzuki sx4 1.9 problem, tarcze do suzuki grand vitara, suzuki grand witara 19ddis 07r.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *