Kontrolka Zolty Trójkąt Nissan Qashqai

Kontrolka Zolty Trójkąt Nissan Qashqai. Zaprezentowane w niej pojazdy są modelami prototypowymi, wystawianymi na targach motoryzacyjnych. Może oznaczać zarówno zbliżającą się awarię samochodu, jak również ostrzeżenie o zbyt niskim poziomie paliwa, płynów hamulcowych czy włączonych światłach.

J11 Nissan Qashqai zkušenosti a názory (str. 18
J11 Nissan Qashqai zkušenosti a názory (str. 18 from www.nissanclub.cz

Alarm ale to w większości dotyczy diesli. Na forach piszą że immo ew. Kontrolka air bag zapala sie na 7 sek.

Co Sygnalizują Ikony Na Desce Rozdzielczej?

Zobacz 98 pytań kierowców oraz 177 porad mechaników na temat typowych usterek sa samochodu nissan qashqai lub zadaj własne pytanie. Dołożono wszelkich starań, aby zapewnić poprawność treści niniejszej publikacji w momencie oddania do druku (wrzesień 2018). Na forach piszą że immo ew.

Jeśli Ktoś Zna Domowy Sposób Na Mój Problem Proszę O Pomoc.

Jedną z nich jest kontrolka silnika, której zapalanie się może być spowodowane wieloma przyczynami. W mojej alce 1.5 dci z 2005 zaczęło się ślizgać sprzęgło, przy większych prędkościach czuć jak odpuszcza i dopiero wtedy ma pełną moc. Posiadam nissana qashqai 2,0 benzyna + lpg.

Na Szczęście Nie Zawsze Kontrolka Check Engine Musi Oznaczać Poważną.

Jednak nie wszystkie wymagają natychmiastowego zatrzymania. Żonie dziś na skrzyżowaniu zapalił się żółty trójkąt z wykrzyknikiem, bez żadnego innego komunikatu. Nissan primera p12 2,2 di na zimnym silniku auto.

Zapalające Się Na Desce Rozdzielczej Kontrolki Nie Zawsze Sygnalizują, Że Z Naszym Samochodem Dzieje Się Coś Niepokojącego, Część Z Nich Pełni Funkcję Informacyjną.

Witam serdecznie, w nissanie qashqai 2.0 dci z 2008 roku, przebieg 119 tys km, zaświeciły się kontrolki check oraz dpf, po podpięciu interfejsu diagnostycznego autocom firmy delphi, odczytane zostały błędy typu: Kolorem zielonym i niebieskim wyróżniono kontrolki informacyjne. Czerwone kontrolki mogą sygnalizować poważną awarię pojazdu.

J10 Tekna 360 4X4 2013.

Pokazują one, że dany układ jest włączony. Po uruchomieniu (ręcznym) jechał dalej normalnie i trójkąt się już nie zaświecił. Może oznaczać zarówno zbliżającą się awarię samochodu, jak również ostrzeżenie o zbyt niskim poziomie paliwa, płynów hamulcowych czy włączonych światłach.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *